Sylvia Day „Rozkosze nocy”. NOWOŚĆ już 6 LISTOPADA

Ekstaza na pograniczu jawy i snu. „Rozkosze nocy” - nowa powieść Sylvii Day

Już 6 listopada do polskich księgarń trafi nowa książka Sylvii Day „Rozkosze nocy”. Autorka bestselerowych erotycznych powieści zabiera czytelników do  świata erotyki z pogranicza jawy i snu, w którym bohaterowie będą musieli stoczyć walkę o swoją miłość. 

Która kobieta nie chciałaby spędzić bezkarnie upojnej nocy w objęciach przystojnego mężczyzny? Sylvia Day zabiera swoje czytelniczki do świata wyrafinowanych seksualnych fantazji i spełnia ich najskrytsze pragnienia. „Rozkosze nocy” to połączenie romansu i erotycznych fantazji rodem nie z tego świata.

Lyssa Bates, główna bohaterka książki, to cierpiąca z powodu bezsenności piękna lekarka. Pewnej nocy, we śnie przychodzi do niej Aidan Cross, nieśmiertelny wojownik pochodzący ze świata snów, który chroni ludzi przed koszmarami. Lyssa nigdy wcześniej nie doświadczyła ekstazy takiej, jaką przynosi jej mężczyzna o głębokich niebieskich oczach, w których tkwi obietnica kuszącej bliskości i sensualnych doznań. Ten nieznajomy kochanek, początkowo tylko fenomen jej nocnych fantazji, materializuje się na progu  drzwi Lyssy. Bohaterowie zakochują się w sobie, jednak na przeszkodzie ich związku staje rządząca światem starszyzna. Według znaków z prastarej legendy Lyssa to klucz, który ma doprowadzić do zagłady. Aidan, nie mogąc uwierzyć, że jego ukochana miałaby być przyczyną jakiegokolwiek zła, przenosi się na Ziemię. Będzie musiał jej bronić przed wojownikami z zaświatów. Czy uda mu się uratować ukochaną by mogli wspólnie pozostać razem wśród śmiertelników?

Sylvia Day po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią erotycznych opowieści, przygotowując dla czytelników nową porcję zmysłowej rozrywki. Seksualne uniesienia, napięcie i iskrzące energią sceny zbliżeń towarzyszą w „Rozkoszach nocy” walce o miłość, która przenika światy.

Sylvia Day jest amerykańską pisarką japońskiego pochodzenia. Jej książki zostały przetłumaczone na prawie czterdzieści języków i sprzedają się na całym świecie w milionowych nakładach. Polskim czytelnikom znana jest z bestselerowej „Trylogii Crossa”. Jej powieści były nagradzane między innymi przez portal Amazon i RT Book Reviews. Fox News nazywa ją odnoszącą największe sukcesy na świecie autorką romansów.

„Pełna humoru, akcji, niebezpieczeństw, miłości i namiętności. Książka, która przeszła moje najśmielsze oczekiwania…”  Joyfully Reviewed

„Paskudnie wciągająca” Booklist

Sylvia Day „Rozkosze nocy”
Przełożyła Małgorzata Miłosz
Wydawnictwo Akurat
ISBN 978-83-7758-497-2
Cena detaliczna: 34,99

6 komentarzy :

 1. Po Greyu jakoś mi nie spieszno do powieści erotycznych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się, ta fala zmieniła się w tsunami :)

   Usuń
 2. Kojarze tylko tą autorkę z książek Crossa.

  OdpowiedzUsuń
 3. haha nie myślałam, że jeszcze jej coś zostało po crossie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam właśnie tę książkę i naprawdę całkiem niezła. Nie jest to zwykły erotyk. Ciekawym wątkiem jest połączenie świata rzeczywistego ze snem, z fantastyką. Jak dla mnie duże zaskoczenie po poprzedniej trylogii o Gideonie Crossie. :)

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka