CZAS NA POWRÓT

Tak, tak nie było mnie tutaj wieczność. Największy błąd jaki może popełnić bloger- zniknąć. Przyznaję się bez bicia, że zostałam pochłonięta przez ogrom obowiązków, które zwaliły się na mnie znienacka. Uporałam się ze wszystkim, nic mnie nie przytłoczyło, a zaległości postaram się nadrobić.


Czytam dalej, wolniej, ale czytam. Jak najszybciej podzielę się z Wami opiniami na temat książek, które ostatnio przeczytałam. Wiem, że zaniedbałam bloga, ale będę szukać choć chwili na to, żeby być z Wami i pisać o tym, co aktualnie zajmuję mi głowę i nie tylko...

Ważne, by była wena, a z tym czasem bywa trudno. Ciężko myśleć, kiedy zmęczenie bierze górę, a łóżko wzywa. Spanie jest przecież takie przyjemne #ziewa

No nic ogarniam się, motywuję i stawiam sobie wyzwanie. Jakie? Oczywiście być z Wami cały czas i nie opuszczać. Jeżeli zniknę, skopcie mi dupę. Nie będę narzekać, że boli.

Misie Pysie- wybaczcie mi nieobecność. #szczerzy #zęby

5 komentarzy :

 1. Oj, skąd ja to znam, niby to "chwilka", by zajrzeć na bloga i coś napisać, ale gdy ma się dzień wypełniony obowiązkami, a potem jest tym wszystkim tak zmęczony, że się odechciewa wszystkiego, a wena pryska jak bańka mydlana w tempie ekspresowym. Cieszę się, że jednak jesteś i nie porzucasz nas na wieczność :D Trzymam kciuki! :) I napisz co tam u Ciebie, co aktualnie czytasz? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd ja to znam :)
  Ale ważne ze się ze wszystkim uporałaś i wróciłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba korzystać z pięknej pogody, przez to między innymi ja też miałam przerwę w blogowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka