JAK POZNAĆ, ŻE ON ZDRADZA? RECENZJA: W SZPILKACH NA TROPIE R. JANE


Związki w dzisiejszych czasach to skomplikowana sprawa. Na każdym kroku narażone są na pokusy, którym naprawdę ciężko się oprzeć. Świat poszedł do przodu, co rusz słyszymy, że ktoś się rozwodzi. Zdrada to co druga przyczyna rozpadu związku. Kobiety mają szósty zmysł- wyczują inną kobietę na kilometr. Grunt to niewierność udowodnić. Ważne by złapać trop, a resztą zajmie się Damska Agencja Detektywistyczna R. Jane.

Uwaga! Historia oparta na faktach. Autorka bez ściemy opowiada o swoim życiu z niewiernym mężem i trudach walki o lepsze jutro w samotności. Jak wiadomo życie jest najlepszą motywacją do działania. Rebbeca Jane, po odkryciu licznych skoków w bok, wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła pomagać innym kobietom, które odważyły się poprosić ją o pomoc w zdemaskowaniu zdradzającego. Z jakim skutkiem?

Rewelacyjnym. Działania dziewczyn okazały się strzałem w dziesiątkę, a rozwiązywanie problemów innych kobiet pracoholizmem. Każda historia daję do myślenia, a odebrany telefon przez Rebbecę podsyca ciekawość. Demaskowanie niewiernych- emocjonujące. Zdrady w różnych okolicznościach, tak zawiłe i skomplikowane, trudne do udowodnienia, a jednak! To tylko kłamstwa i dobry kamuflaż, przed Rebbecą nikt się nie ukryje.

100% faktów, historie pełne emocji, desperacja ludzka w dążeniu do poznania prawdy- to wszystko w książce ' W szpilkach na tropie' R.Jane. Polecam wszystkim, którzy chcą poznać związki od innej strony, nie tej usłanej różami, tej ciemnej, burzliwej i cholernie nie w porządku!

3 komentarze :

  1. Dziękuję za podsunięcie pomysłu na prezent dla siostry. Ona lubi takie książki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cos dla mnie :)lubie takie ksiazki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kusząca propozycja. Wydaje się lekka i przyjemna, z chęcią jąprzeczytam przy najbliższej okazji :P

    OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka