Jak pokonać depresję i wygrać wyścig z czasem? RECENZJA: Cecelia Ahern Zakochać się

Widzisz mężczyznę, który zastanawia się czy skoczyć z mostu- co robisz? 
Właściwie nie da się przewidzieć reakcji w takiej sytuacji. Jedni zadzwonili by po policję, inni gapili się bez reakcji, a trzeci próbowaliby pomóc człowiekowi, który na pewno pogubił się w jakimś momencie swojego życia. Główna bohaterka książki 'Zakochać się' należy do osób nieprzewidywalnych i co robi? Powstrzymuje samobójce przed skokiem z mostu. Jak tego dokonuje?

Szaleńcza umowa- Adam zrezygnuje ze swoich samobójczych planów, jeśli przed 30 urodzinami zostanie przekonany, że warto żyć. Zaczyna się wyścig z czasem. Christine ma niecałe dwa tygodnie na przekonanie mężczyzny, że życie jest warte walki o lepsze jutro.

Autorka bestsellera PS KOCHAM CIĘ znów nas mile zaskakuje i przekazuje w nasze ręce książkę, która jest wyjątkowo ujmująca, życiowa, ale przede wszystkim porywająca serce czytelnika. Historia rodzącej się miłości w świetle depresyjnych stanów, to coś, co naprawdę pokrzepia człowieka i daje do myślenia.

Wyścig z czasem, który prowadzi główna bohaterka pochłania do reszty. Emocjonująca fabuła podgrzewa jesienną atmosferę. Bohaterowie przesympatyczni- jakby byli naszymi sąsiadami. Tym razem możemy przenieść się w świat dublińskiej rzeczywistości.

Kubek herbaty, ciepłe kapcie i 'Zakochać się' to niezłe trio, które naprawdę jest tym, czego od dawna u mnie nie było. Piekielnie dobrze napisana książka, lekka, dla kobiet, które szukają czegoś przyjemnego na chwilę oddechu.  

4 komentarze :

 1. Szukam jakiejś dobrej książki. Może się skuszę.
  Zapraszam - anynablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemne czytadło. Polecam na chłodny wieczór!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Ahern jeszcze nie miałam do czynienia, jednak bardzo chętnie poznam. Na listopadowy wieczór w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno trafi na moją listę "do przeczytania" - Ahern to sprawdzona autorka, można na nią liczyć, jeśli ma się ochotę na lekką, babską książkę. :)

  http://booklovinbypas.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka