JAK STAĆ SIĘ ELEGANCKĄ KOBIETĄ Z KLASĄ RECENZJA: KSIĘGA STYLU COCO CHANEL


Uwielbiam perfumy od Chanel, nie ma nic piękniejszego od odrobiny luksusu, która owija Twoją szyję... Na zamiłowaniu do zapachów od Coco moja wiedza na jej temat się kończy- a raczej kończyła, bo po lekturze dołączonej na obrazku książki, czuję się bardziej wyedukowana w tym temacie. Myślę, że dobrze mi to zrobiło, w końcu poznałam twórczynię najbardziej znanej marki na świecie- to już coś!

'Jak stać się elegancką kobietą z klasą' jest wyjątkowo dobrze. Lektura to nie tylko lata młodości, Chanel, ale przede wszystkim historia elegancji, którą może osiągnąć każdy z nas, niekoniecznie posiadając ciuchy marki Chanel.

Biografia, marka, moda to trzy rzeczowniki, które oddają istotę treści zawartej w książce Karen Karbo. Autorka znając historię ikony mody na pamięć jest w stanie zaserwować nam lekką, pełną ciekawostek opowieść, którą przyjemnie się czyta. Czyż nie w tym rzecz?

Jeśli chodzi o mnie- były momenty w których przedstawiane wątki mnie nie interesowały, to norma w biografiach. Często gęsto taką lekturę trzeba przekartkować, żeby znaleźć rozdział, który jest interesujący. Tak czy siak większość książki była ciekawa, pełna stylu, elegancji i dużego poczucia humoru.

Książka o Chanel to idealny prezent na zbliżające się święta. Nie ma to jak przyjemna lektura, która umili nam coraz zimniejsze wieczory.

5 komentarzy :

 1. Jestem ciekawa tej publikacji. Jeśli będę miała okazję to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie cierpię biografii i niezbyt interesuję się modą, więc nie dla mnie :x

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie takie ksiazki i z przyjemnoscia po nia siegne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopisuję do mojej listy zakupów ;-)

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka