O PRZYJAŹNI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ W 'NIECH CI SIĘ SPEŁNIĄ MARZENIA' O'NEAL

Przyjaciele są w naszym życiu bardzo ważni. Bez nich człowiek czuje się samotny, opuszczony i nic nie warty. To dzięki nim możemy więcej. Ich wiara w nas- nawet wtedy, kiedy my sami już zwątpiliśmy- jest bezcenna, wyjątkowa. To przyjaźń jest przepisem na szczęście- tak sugeruje Barbara O'Neal w swojej nowej powieści 'Niech Ci się spełnią marzenia'.

Wcale nie trzeba mieć przyjaciół w swoim wieku. Mogą być nastolatkami, a nawet 90- letnimi dziadkami. Najważniejsze jest zrozumienie, zaufanie, szacunek oraz miłość. Coś jeszcze?

Przynudzam. A tak serio.

Nowa powieść O'Neal jest po prostu REWELACYJNA! Dacie wiarę, nie potrafiłam przestać czytać i ciągle miałam mało(od jakiegoś czasu rzadko mi się to zdarza). Bohaterki są jak dziewczyny z sąsiedztwa: naturalne, optymistyczne, bardzo radosne, zarażające dobrym humorem. Podły zimowy nastrój został zdeptany i opluty. Tak, tak jestem brutalna i źle wychowana, ale to zasługa Smakoszek. To one wprowadziły mnie w świetny humor i doprowadziły do tego, że miałam ochotę posadzić sobie marchewkę w doniczce i pobawić się w ogrodnika (a to już dla mnie wyczyn na miarę maratonu, bo jestem beznadziejna w hodowli zieleniny ;-)).

Całym sercem kibicowałam dziewczynom, a nawet poczułam się piątą Smakoszką. Przez jeden dzień żyłam marzeniami (proszę się nie śmiać ;-)), a potem z powrotem spadłam z trzaskiem na ziemię i obiłam sobie pupcie. Bolało, ale było warto. Pokochałam O'Neal, nie dam na nią powiedzieć złego słowa (pogryzę)- jestem od dziś jej fanką, a co!

Nie będę pisać wywodów na ten temat, jeśli coś jest dobre takie pozostanie. 'Niech Ci się spełnią marzenia' są warte ostatniej złotówki- nawet takiej przeznaczonej na pączusia omnomnomnom.

Trzymajcie się!


Jeśli chcesz być na bieżąco z bredniami na blogu, polub mnie na fejsie. Dzięka!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka