RECENZJA: WYTWÓRNIA SMAKOWITYCH LODÓW VIVIEN ABBY CLEMENTS

Wraz z przybyciem wiosny, wszystkie sezonowe lodziarnie przygotowują się do otwarcia. Lato bez lodów, nie ma mowy! Za oknem świetna pogoda, a w przepysznie słoneczne klimaty wprowadza nas Abby Clements z powieścią Wytwórnia Smakowitych Lodów Vivien.

Po krótce. Imogen i Anna otrzymują w spadku po babci lodziarnię. Życie każdej z nich zmienia się nie do poznania. Ile będą w stanie poświęcić by zająć się starą lodziarnią, która już od dawna nie przynosi zysków? Czy uda im się podnieść stary lokal na nogi?

Dynamiczna, radosna, sympatyczna i jakże rodzinna powieść jest tym czego szukasz jeśli lubisz lekkie historie o trudach wyborów. Bohaterki w realistyczny sposób pokazują jak ciężko jest osiągnąć cel. Często nie wystarczą same chęci, czasem trzeba zainwestować coś więcej. Oczywiście miłości nie zabraknie, a raczej odszukiwania siebie w związkach, które już nie mają sensu. Doświadczycie pogoni za czymś całkowicie nowym, czymś czego od dawna brakowało bohaterkom.

Historia wyjątkowa, w smakowity sposób porwie serca wielu kobiet, nie tylko tych, które kochają kulinaria! Nie ma się co zastanawiać Lody od Vivien są najlepsze na świecie, czytając przekonacie się, to nic trudnego.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka