RECENZJA: Bądź Chic Émilie Albertini oraz Anne Humbert


Znów stoisz przed szafą i nie masz w co się ubrać? Zastanawiasz się co na siebie włożyć by czuć się wygodnie, a zarazem modnie? Mam coś świetnego dla Ciebie, coś co rozwiąże wszystkie Twoje modowe wątpliwości. Już w październiku do księgarń trafi vandemecum kobiecej szafy czyli "Badź Chic"Émilie Albertini oraz Anne Humbert.

Kobieco, modnie, wyjątkowo w tych kilku słowach można zawrzeć całą istotę nowości Wydawnictwa Literackiego.
Dzięki tej pozycji każde zawachanie dotycząca codziennego dobierania stroju znika, a my zyskujemy czas, który traciłyśmy stojąc i tempo patrząc się w czeluści szafy. Książka to nie tylko żelazne zasady dobierania garderoby, ale również nawiązania do historii mody. Wciąga i to cholernie! Dawno nie czytałam tak dobrego poradnika, który łączy ponadczasowość z tym co jest całkowicie nowe.

Spojrzenie autorek na to, co dla kobiet jest najważniejsze to strzał w dziesiątkę! Bądź Chic stało się dla mnie książką, która musi być zawsze w zasięgu mojej ręki. Autorki nauczyły mnie minimalizmu i kupowania tylko tego co jest naprawdę potrzebne. Teraz wiem na co mam uważać by nie zmarnować pieniędzy. Nie ukrywam, że czasami zdarzało mi się wtopić kasę, teraz wiem jak tego uniknąć. Rewelacja.

Nie zastanawiaj się dłużej , ta pozycja jest obowiązkowa w Twojej kolekcji książek. Nie zwlekaj, a nie pożałujesz. Warto.

2 komentarze :

  1. ciekawa ;)
    chętnie przeczytałabym ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa tego spojrzenia kobiet. Może się nawet skuszę.

    OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka