Wyznania Randkowiczki Rosy Ewards czyli poradnik internetowego randkowania.


Jeszcze do niedawna nie zdawałam sobie sprawy, że dzięki pracy kciuka w prawo i lewo w pewnej randkowej aplikacji można znaleźć miłość życia. Czy właśnie o to chodzi żeby dać się zjeść dzisiejszej nowoczesności? Młodsza, świeższa wersja Bridget Jones nadchodzi! Wyznania Randkowiczki Rosy Ewards podbijają serca czytelniczek z całego świata. Czy moje tez zostało podbite? Oczywiście!

Kto chodził na randki internetowe ten dobrze wie jakie zasady panują w sieci i czym trzeba się kierować, aby nie wpakować się w tarapaty. Podświadomie większość z nas zdaje sobie sprawę z zagrożenia czy rozczarowania, a jednak dajemy się ponieść emocjom na tyle by stracić rozum, dobrze o tym przekonała się Rosy- główna bohaterka książki.

Każda jej randka jest inna, każdy facet dostarcza wiele emocji, a gdy już sprawy z mężczyznami wydaja się ułożone, pojawiają się komplikacje, które doprowadzają do niezłego zamieszania. Wszystko co przeżywa główna bohaterka jest życiowe, prawdziwe, a Rosy to kumpela za płota z którą śmiało można umówić się na kawę.

Powieść czyta się naprawdę z wielka przyjemnością. Napisana jest w humorystycznie, a lekkie pióro powoduje mile wspomnienia. Chce kontynuować znajomość z główną bohaterką, bo dostarcza ogrom energii, która potrzebna jest na jesienne wieczory.

Dawno nie czytałam tak dobrej książki, która ukazuje randki internetowe jako zabawę, a jednocześnie jako zagrożenie płynące prosto z sieci. Warto zagłębić się w świat smartfonów, kolorowych wyretuszowanych zdjęć- w świat, który jest nam znany, a jednak momentami obcy.4 komentarze :

 1. Zaintrygowałaś mnie na maksa :D chętnie jej poszukam i ciekawa jestem czy też będę tak miło zaskoczona, bo humorystyczny styl nie zawsze do mnie trafia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła na pewno zasługuje na uwagę. Chętnie się skuszę na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią przeczytam tą książkę. Szczególnie, że kiedyś sama umawiałam się na randki z internetu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja muszę przyznać, że książka średnio mi się podobała. Za znacznie lepszą uważam tą polskiej Autorki "Faceci w sieci".

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka