POPIEPRZONY EMOCJONALNO- SEKSUALNY TRÓJKĄT W AMBER GAIL MCHUGH.

 Krążą jak sępy nad ofiarą. Przyglądają się, są blisko, każdy ruch, każdy gest wywołuje podniecenie. Wszystko co z nią związane, kończy się na nieujarzmionych fantazjach erotycznych i ogromnym pociągu seksualnym. Ona dla nich to stan duszy i umysłu, oni dla niej są miłością życia. Zwariowany układ, czy miłość z której nie można zrezygnować pomimo walki z własnym sumieniem i moralnością?

Kochać dwóch facetów na raz równie mocno, znajdzie się kilka takich przypadków (bab podobno na naszej planecie jest więcej, więc i incydentów sporo, a że bierzemy to co daje nam życie w sposób bardzo emocjonalny, zdarzają się odchyły i już  nie zaskakują), ale kochać najlepszych przyjaciół to już całkiem inna bajka. Bajka, gdzie główną rolę odgrywają wyrzuty sumienia nie łatwe do poskromienia i choć umysł mówi jedno i staje w komitywie z rozsądkiem, to serce jest szalone i nie zna granic. A co z dzieleniem się kobietą? Dla większości facetów jest to ujma na honorze, hańba i największe upokorzenie, ale nie dla tych dwóch. Jak nazwać świadome oddawanie swojej ukochanej w ręce najlepszego przyjaciela?

Toksyną.

To wokół indywidualnej, a potem wspólnej traumy skupia się cała akcja w 'Amber' Gail McHugh. Trucizna, która paruje z każdego i dostaje się w ich nozdrza, doprowadza do hipnozy w którą popadają. Bohaterowie są na wiecznym haju, niepohamowanym głodzie, odurzeni seksem, w ciągu uzależnienia od narkotyku jakim stali się dla siebie. Nadają się na odwyk, niszczą i uszczęśliwiają się nawzajem. Przyciągają się, a za chwilę odpychają, po to by chcieć siebie jeszcze bardziej, jeszcze więcej. Prawdziwy emocjonalny skok na bungee, który już na samą myśl podnosi poziom adrenaliny.

Jednym tchem, w ciągu dwóch wieczorów z huśtawką fascynacji i przedawkowania jednocześnie- czytałam, czytałam i nagle koniec, oczywiście za szybko! Chce więcej, chce jak najprędzej, bo skonam.

Popieprzony emocjonalno-seksualny trójkąt! Wciąga i to jak.

6 komentarzy :

 1. Twoja recenzja bardzo emocjonująca - ale ja osobiście trochę boję się tej książki. W sumie nie dlatego, ze trójkąt, że seks, ale aby nie było zbyt ckliwie. Choć z tego co piszesz, chyba nie jest...

  OdpowiedzUsuń
 2. No w tek ksiązce to sie musi dziać:D

  OdpowiedzUsuń
 3. łoł prrrr nie dla mnie:D wolę jak krew leci a nie ekhm cycki xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki tytuł, myślałam że Ci się podobało ale po Twojej recenzji muszę ją mieć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sama nie wiem co mam myśleć o tej książce... O_O Chyba po prostu muszę przeczytać...
  Pozdrawiam
  ksiazki-inna-rzeczywistosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. kompletnie nie moje klimaty, choć pewnie bym się wciągnęła jak bym zaczęła to czytać :D

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka