Uratuj utraconą część mózgu, zasil szeregi 37% Polaków, którzy czytają książki!


Uważaj, czytanie pobudza wyobraźnię, pozwala przeżyć nie jedno życie i poszerza umiejętności swobodnego wypowiadania się, to powoduje uszczerbek na zdrowiu, a ty nie chcesz ryzykować. Cenisz sobie spokój i życie bez emocji, więc nie będziesz bawił się w najlepszą zabawę jaką wymyśliła ludzkość. Wiesz, że książki są świetnym poprawiaczem humoru, zatem unikasz ich jak ognia, bo przebywanie w szarym świecie sprawia ci większą radość. Czytając stajesz się elokwentny, a przecież wcale nie chcesz wyróżniać się z tłumu. Nie sięgasz po lekturę, bo boisz się, być gorszym od tych, co oglądają Trudne Sprawy, a tego wstydu byś nie przeżył. 

Czy nie chcesz zmienić swojego życia zasilając szeregi 37% Polaków, którzy czytają książki? Zastanów się, możesz odzyskać utraconą część mózgu wypełniając ją wszystkim, co jest ci jeszcze nieznane. 
Uwierz, gra jest warta zachodu.

5 komentarzy :

 1. Zgadzam się z całym Twoim wpisem.
  Czytanie jest najlepszym, co mogło mnie spotkac, skromnie mówiąc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chcę się wyróżniać ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. czytanie rozwija wyobraźnie pozwala marzyć i sięgać po więcej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko 37%? o.O ostatnio na jakimś blogu przeczytałam, że 19% Polaków NIE CZYTA.. to daje sporą różnicę. ale może chodziło o nie czytanie w ogóle, a nie o regularne czytanie. nie wiem. w każdym razie wiem, że zasilam zacny procent czytelników ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Owe szeregi zasiliłam już w wieku 5 lat :)

  OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka