RECENZJA: Francuski szyk! Na obcasach.


Buty, buty buuuuty! Miłość każdej kobiety, już teraz opisana i okraszona pięknymi zdjęciami w jednym miejscu - w poradniku Francuski szyk! Na obcasach Frederique Veysset oraz Isabelle Thomas. Piękna pomarańczowa, rzucająca się okładka trafiła w moje serce, a jej wnętrze...

Obłędne! Balerinki, sandałki, kozaczki, pantofle, kowbojki, trampki, szpilki - przyprawiają o zawrót głowy. Dzięki Francuskiemu szykowi, wszystkie stają się obiektem pożądania, wszystkie są cudowne, piękne i każde wyglądają na kobiecych stopach idealnie.

Jak wybrać odpowiednią parę? Wskazówki projektantów zawarte wewnątrz są nie zastąpione i pomogą nam wtedy, kiedy nie wiemy, jakie buty mamy włożyć na daną okazję, jakie kupić i czym się kierować wydając pieniądze.

Co jeszcze zasługuje na pochwałę? Wywiady z projektantami, blogerami czy dziennikarzami - tymi, którzy mają bzika na punkcie mody, a swoim wariactwem, teraz i nas mogą zarazić. Dodatkowo do książki wrzucono ciekawe cytaty, zasługujące na chwilę uwagi. Całość jest dograna w najmniejszym szczególe, co daje nam świetną pozycję, która znajduję się wysoko na mojej liście najlepszych poradników.

4 komentarze :

  1. Obuwie preferuję wygodne, a poradnik mogłabym przeczytać jako ciekawostkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe... choć absolutnie nie dla mnie :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Lepiej i znacznie ekonomiczniej hest siegnac po dobrej jakości poradnik aby nie kupować tylko oczami pary butów , ktorej nigdy nie wlozysz.Podoba mi się pomysł :-)

    OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka