RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: BURSZTYNOWY ANIOŁ ANNA TABAK


Marzenia o księciu z bajki na białym koniu - kto go nie miał? Chyba każda dziewczyna chociaż raz marzyła o mężczyźnie idealnym, który będzie szarmancki, elokwentny, przystojny, a do tego bogaty. W większości przypadków kończy się to tylko na chwilach zadumy, ale nie w książce Bursztynowy Anioł Anny Tabak.

Główna bohaterka Aśka właśnie rozstała się z facetem, który okazał się błędem życia. W ramach odreagowania stresu i zdrady wyjeżdża z koleżankami do Chorwacji, a tam przeżywa noc rodem wyrwaną z Hollywood. Niestety czas wracać do Polski, a pamiętne chwile zamienić w wspomnienia. Codzienność w Krakowie przytłacza dziewczynę, a wszystkie żale wylewa w rękaw przyjaciela z którym uwielbia rozmawiać i spędzać wolny czas. Wszystko zaczyna się dobrze układać do momentu, kiedy wspomnienia z Chorwacji powracają, a spotkany mężczyzna staje się realny jak nigdy dotąd. Jak potoczy się życie Asi? Kto zawładnie jej sercem?

Ciepła historia rozgrzewająca serce każdego, kto po książkę sięgnie. Morał jaki wypływa z postępowania Aśki jest jeden: warto rozglądać się w okół siebie, bo to co najbardziej wartościowe mamy na wyciągnięcie ręki. Często zdarza się przegapić moment, potem żałujemy, a na odwrót za późno. Doceniajmy ludzi, których  mamy blisko, bo to w nich tkwi sens życia.

Jestem jak najbardziej na tak, powieść można podarować bliskim płci pięknej w prezencie urodzinowym. Bez wstydu, że historia będzie nudzić i zostanie odłożona po kilku stronach. Nie ma co się zastanawiać, kupujcie, bo warto.

2 komentarze :

  1. Kolejna polska propozycja ktora ostatnio widzę na blogach i jak najbardziej kusi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie niestety książka rozczarowała, wynudziłam się okrutnie. Autorka ma potencjał, jednak ta pozycja mnie nie podbiła w żaden sposób.

    OdpowiedzUsuń


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka