PRZYSZŁOŚĆ VIOLET I LUKE'A - JESSICA SORENSEN


Fani Jessici Sorensen kolejny raz mogą zagłębić się w stworzoną przez nią historię. Właśnie do księgarń trafia Przyszłość Violet i Luke'a kontynuacja losów dwójki młodych ludzi, którzy mają toksyczne życie, a demony przeszłości nie dają im spokoju i muszą z nimi walczyć prawie codziennie.

Los chciał, że w kolejnej części nasi młodzi bohaterowie rozstają się, mimo, że ich miłość nie wygasa. Bez siebie popadają w jeszcze większe tarapaty, uzależnienia, a ryzyko, które podejmują może doprowadzić do poważnych kłopotów. Jednak los chce by byli razem, więc spotykają się znów na swojej drodze, wspólnie doprowadzają swoje życie do niebezpieczeństwa, razem próbują znów poukładać sobie i tak już pokręcone życie. Czy uda im się zapomnieć o przeszłości i zacząć żyć spokojną teraźniejszością?

Kolejny raz czytelnik otrzymuje dawkę adrenaliny, którą karmią się główni bohaterowie. Stany emocjonalne podnoszą ciśnienie bardzo wysoko, a przez lekturę pędzi się jak na torze formuły 1. Charakterni młodzi nie pozwalają chociaż na moment nas znudzić, dawkują nieprzewidywalność do samego końca, dzięki czemu chce się coraz więcej, a to wiąże się z tym, że kolejna odsłona ich losów jest bardzo pożądana i wyczekiwana.

Literatura skierowana do młodych dziewczyn, które z pewnością będą zachwycone ponownych wkroczeniem w świat demonów tym razem Przyszłości Violet i Luke'a. Kolejki w księgarniach już są? Jeśli jeszcze nie, to już niebawem.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz


Pozdrawiam M.

akcjakultura.pl © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka